Kënga e Tayna-s dhe Ledrit, fiksimi i internetit (VIDEO)

Ditë më parë, nisën zërat se Tayna dhe Ledri Vula do të bashkëpunonin në një projekt muzikor, shkak i të cilit u bë fotoja ku shfaqeshin Ledri, menaxheri i tij Faton Shoshi, Tayna dhe menaxheri i saj, Rinor Hykolli. Siç patën bërë me dije edhe përmes një videoje në Instagram, Tayna dhe Ledri publikuan dje këngën “AJE”. Projekti është realizuar nga studioja “Cricket” me tekst të Tayna-s dhe Ledrit.  Në më pak se 1 ditë, kënga kapi 1 milionëshit në YouTube.