22 vjeçarja Tayna, festoi ditëlindjen, poston foton….

Një prej repereve më të famshme të momentit, Tayna ka festuar dje 22-vjetorin e lindjes. Ajo ka nisur festimet para disa ditësh dhe tani ka filluar të postojë disa fotografi.

Linjat e saj trupore vazhdojnë të jenë shumë seksi e provokuese. Ylli i hitit “Columbiana” ka njoftuar me anë të një postimin në Instagram se do të shpërthejë rrjetin.

“Do ju bombardoj me foto dhe video sot”, shkruajti Tayna në fotografinë me stil të ri të flokëve dhe me një fustan të shkurtër, ku ka vënë në pah format trupore.