Google publikon raportin, ja kush është personazhi më i kërkuar për 2018-ën

Google, ashtu si çdo vit, ka publikuar raportin e emrave më të kërkuar gjatë 2018-ës.

Në vendin e parë renditet dukesha e Sussex, Meghan Markle.

Njerëzit kanë qenë shumë të interesuar për dasmën, foshnjen që po pret, si dhe përshtatjen e saj me familjen mbretërore.

Dukesha ndiqet nga aktorja dhe këngetarja amerikane, Demi Lovato, e cila është më e kërkuara në SHBA.

Përsa i përket familjes Kardashian, Khloe renditet e pesta në listë, ndërsa dhjetëshja mbyllet nga reperja Cardi B.

Ndërkohë renditja e filmave kryesohet nga “Black Panther”.