Bella Hadid mahnitëse para shfaqjes së madhe të modës

Bella Hadid konfirmoi zyrtarisht se do të sfilojë në shfaqjen e madhe të modës Victoria’s Secret.

Dhe supermodelja tregoi edhe njëherë se e meritonte të përzgjidhej nga stilistja e famshme Victoria Beckham për të prezantuar koleksonin e të brendshmeve 2018.

22-vjeçarja postoi disa foto me bikini në Instagram dhe dukej mahnitëse.

Bella u shfaq shumë seksi ndërsa vuri në pah format e saj trupore.