FOTO/ Nëse nuk do të ishte bërë këngëtare Tayna do të zgjidhte këtë profesion

Tayna është një prej repereve më të njohura dhe të komentuara të momentit në Shqipëri, e cila po bën bujë të madhe dhe këngët e saja janë kthyer në hite.

Image

Ajo po kthehet në të preferuarën e të gjithëve dhe po mbush clubet në të gjithë Europën.

E pyetur në Instagram nga një fanse se çfarë do të bëntë nëse nuk do të ishe këngëtare.

Tayna i është përgjigjur ‘Psikologe kam pasur qejf të bëhem’ .

Image