“Gjynah që jeton”, Tayna i kthen përgjigje epike fanses

Reperja Tayna është  shumë e njohur për momentin është kthyer një ndër personazhet me të ndjekur e më të përfolur të showbizit shqiptar, e cila ka mbledhur një numër të madh fansash në Instagram.

Image

Pozat e saj nuk kalojnë asnjëherë pa marrë vëmëndjen e ndjekësve, të cilët e komplimentojnë, por i lejnë dhe ndonjë koment jo fort të këndshëm, siç ka ndodhur në foton e fundit të saj.

Image

’Gjynaf që jeton’ – i ka shkruar një ndjekëse Taynës, duke e bërë më emoji gishtin e mesit.

Mirëpo, reperja i ka habitur të gjithë me përgjigjjen, pasi e ka marrë me sportivitet komentin e vajzës.

“Mos me jetu unë më ke merresh ti?’- ja ka kthyer Tayna duke qeshur, teksa i ka bashkangjitur dhe një zemër të kuqe.

Image