Tayna ndryshon look, mahnitëse me pamjes e saj të re

Reperja më e njohur e momentit, Tayna është pa dyshim një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar dhe ndë rmë të ndjekurat në Instagram.

Image

Vetëm pak më parë ajo i ka lënë të gjithë gojëhapur kur ka publikuar një video të sajën në Instastory.

Tayna ka bërë ndryshim drastik duke u kthyer në bjonde dhe me siguri asnjë nuk e ka njohur, pasi duket si një tjetër person.

Image

Image