Puff Diddy dhe e dashura e tij, ndahet pas gjashtë vitesh

Puff Diddy dhe e dashura e tij, Cassie Ventura janë ndarë. Lajmin e bën të ditur revista ‘People’ që citon burime pranë çiftit.

’Cifti është ndarë por ato do të vazhdojnë të jenë miq’, thotë burimi.

Diddy dhe Ventura, të cilët ishte bashkë prej gjashtë vitesh, tani kishte filluar të kishte problem, duke vendosur të mos rrinë më bashkë.

foto galeri