Xhisiela ”rebelohet”, 3 mesazhe opozitës: Vetting mbi mua?

Xhisiela Maloku, u bë e njohur nga historia e përdhunimit por është shndërruar në një personazh më shumë se mediatik. Nga historia e dhunës nga djali i deputetit dhe heshjes të institucione ndaj kallëzime të 25-vjeçares, sot lajm bëhet makina e saj luksoze apo dhe syzet Gucci, gjë e cila ”ka detyruar” Xhisielën të shkruajë një sqarim për të gjithë. Xhisiela përmes një postimi në instastory, shkruan se makina nuk është e vetja, ndërsa syzet firmato ka vite që i ka.