Ke frikë Lul pas kësaj deklarate?

Nga Erjon Braçe

Ke frike Lul pas kesaj deklarates se Prokurorise? Duket se vala e goditjes po ngjitet lart. Aty ku realisht ka ndodhur krimi!

Nuk ke faj, ti e di cfare ke bere, per te patur frike eshte, ke te drejte!

Dhe nje gje Lul, mos u bej budalla fare fare, fija e barit nuk eshte litar, nuk te mban.

Pershembull:

Po ta pranoj qe kete Alizotin e shpiku Rama, Xhafa, Veliu, Marku, edhe Balla, patjeter Balla, po nga pergjimet del se Ky dhe Babalja yt, komunikonin para se ky te dorezohej ne polici.

Madje madje, kur ky fliste per 200 mije evrot me Babalen,
Ai-domethene Babalja yt, nuk ja mohonte, madje ja premtonte dhe konfirmonte bindshem!

Jane e zeza mbi te bardhe dhe para se ky “grupi” qe shpike sot te merrej me kete Alizotin sic ti genjen!

Lul, genjeahtra ne kete vend nuk i ka kembet e gjata, te shkutra i ka si kudo!

E verteta te ngordh. Doje te luaje rende vecse me genjeshtra, po te mund e verteta!