Musfata Nano, Salianjit: O koq… kandari …

Gazetari Mustafa Nano dhe deputeti i PD-së, Ervin Salianji, të martën, janë kapur me tone të ashpëra deri në fyerje ndaj njëri-tjetrit në studion e emisionit ‘Opinion’.

Pjesë e debatit ishte versioni i deputetit të PD-së, në lidhje me akt-ekspertizën britanike se zëri i Geron Xhafës është i ngjashëm me zërin e audio-përgjimit të publikuar nga opozita.