I zhveshur në shtrat me një femër, Kastro Zizo publikon fotot intime

Kastro Zizo është një nga këngëtarët shqiptarë që bëhet pjesë e mediave të ndryshme për shkak të deklaratave të tij të bujshme. Mirëpo së fundmi është distancuar pak nga muzika.

Mbrëmjen e kaluar Kastro ka publikuar një foto në rrjetet sociale dhe i ka surprizuar të gjithë ndjekësit. Ai shihet i zhveshur në shtrat me një femër, por pa e bërë publike se kush është ajo. Këngëtari është baba i dy fëmijë nga dy gra të ndryshme.