Eneda Tarifa vishet me vello

Eneda Tarifa sapo ka zbuluar pakëz nga superiza e saj e rradhës.

Këngëtarja ka publikuar një foto e veshur me fustanin e bardhë dhe me vello në Instagram përkrah dy artistëve Robert Berisha dhe Kastro Zizo.

Dhe mesa duket bëhet fjalë për një bashkëpunim midis tyre.

“Sapo mbaruam dhe mbaruam edhe vetë. Punë e mirë miqtë e mi,”-tha Eneda.

Do të na duhet pak kohë për të zbuluar më shumë për projektin e tyre dhe Eneda do vijë me vello në videoklip.