Bebe Rexha, Rita Ora dhe Dua Lipa me të njëjtin stil flokësh

Tre këngëtaret shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, Rita Ora dhe Dua Lipa janë shafqur me të njëjtin stil flokësh.

Bukuroshet kanë prerë të treja flokët e shkurtra dhe janë bërë bjonde.

Bebe gjithmonë ka pasur këtë stil flokësh. Ndërsa Dua dhe Rita ndryshuan look për  videklipin e këngëve të reja që publikuan.

Dua erdhi tërësisht ndryshe me ‘Electricity’ dhe Rita me ‘Let You Love Me’.

Pamjet e tre këngëtareve shqiptare janë pritur mirë nga fansat.

/Ora News