Meghan Markle, ana sportive e dukeshës, luan me top me këpucë me taka

Elegante dhe sportive në të njëjtën kohë, dukesha e Sussex Meghan Markle nuk resht kurrë së befasuari me bukurinë e saj. Ja tek e shohim teksa mban në dorë një top basketbolli e veshur me taka të larta.

Ajo dhe princi Harry kanë takuar yjet e sportit në Loughborough University ku kanë marrë pjesë në Coach Core Awards.

Meghan është shfaqur e mrekullueshme duke treguar të gjithë elegancën dhe thjeshtësinë e saj njëkohësisht.

foto galeri foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri foto galeri

foto galeri

foto galeri foto galeri