Eni Koçi zbulon projektin e rradhës me Genc Prelvukaj

Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi, ka paralajmëruar projektin e ri të saj me këngëtarin Genc Prelvukaj.

Eni ka kohë që është në lidhje me  Genc Prelvukajn dhe po shijon romancën me reperin.

Në një poll të oragnizuar nga këngëtarja në Instagram është pyetur nga një fanse se kur do të publikojë një këngë të re me Gencin.

Ajo është përgjigjur: ‘ E kemi gati dhe jam e sigurtë që do t’ju pëlqej shumë bashkëpunimi’.

Këngëtarja sapo ka sjell edhe një bashkëpunim tjetër me këngëtarin tjetër Besnik Qaka, kënga titullohet ‘Zemër’ dhe del në fund  të muajit.

Bukuroshja pati një verë mjaft të angazhuar me koncerte.

Image