Elvana Gjata në instagramin e Besa Kokëdhimës, ka dy fjalë për të gjithë ndjekësit e saj

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më aktive në rrjetet sociale, madje si të mos i mjaftonte profili i saj është shfaqur edhe në atë të koleges së saj Besa Kokëdhima. Ajo ka postuar një video aty ku shprehet: Hë, prisje Besën e?

Postimi i Elvana Gjatës në profilin e Besa Kokëdhimës

Dhe më pas bën një shtrembërim fytyre. Sigursisht që e gjitha kjo ka qenë në kuadër të një shakaje pasi dy këngëtaret njihen si dy mikesha të mira me njëra-tjetrën.