Gjiko zbulon detajin interesant rreth vetes (FOTO)

Po cilëson një dasma më madhështore në estradën shqiptare. Po flasim për dasmën e këngëtarit Gjiko me prezantuesen Elita Rudi. Edhe pse çifti e mbajti në fshetësi të plotë, mbrëmë ata finalizuan me martesë dashurinë e tyre. Një nga suprizat e dasmës, ishte momenti që Giko nënshkruante dokumentat e celebrimit, ku u vu re se është mëngjarash. Në dasmën e çiftit të njohur kanë qenë të pranishëm shumë emra nga skena artistike shqiptare. Gjiko dhe Elita u fejuan në fund të muajit qershor në një ceremoni private në një nga lokalet e Prishtinës. Reperi kishte zgjedhur pikërisht ditëlindjen e Elitës për t’i propozuar. Në fillim të muajit gusht u bë e ditur se çifti i popullarizuar i skenës do të bëhen prindër.

Kryetari i Prishtinës marton Gjikon dhe Elitën (FOTO)