FOTO/ Nuk e dinim që Kejvina Kthellja është kushërirë me modelen tjetër të njohur

Modelja Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjete sociale, gjithashtu më e komentuara për fotot provokative që ajo publikon.

Image

Për këtë arsye ajo numëron dhe shumë ndjekës në Instagram.

Mirëpo më siguri askush nuk e dinte që Kejvina është kushërira e modeles tjetër të famshme Oriola Marashi.

Këtë e kabërë vetë të ditur Oriola në një postim në Instastory , ku ka shpërndarë atë që Kejvina kishte shkruar në një foto të Oriolës.

’Në fakt te kjo foto nuk jam unë. Nqs do të isha brune në një univers paralel’- ka shkruar Kejvina ndërsa Oriola ja ka kthyer ‘Faleminderit kusho’ duke e lënë të kuptohet që janë kushërira.

Image