Aktori i njohur Robert Aliaj: Më ka përdhunuar 16 vjeç një grua-mami!

Artisti i njohur Robert Aliaj, ka treguar për herë të parë për mediat herën e parë kur ka kryer marredhenie seksuale, dhe eksperiencen qe gjithsekush do e kishte kaluar me traume. Edhe pse flet për një përdhunim, Aliaj, i ftuar ne emisionin “Provokacija” thote se e ka shijuar.
“Kam qenë i vogël dhe nuk kam bërë dashuri, por më ka përdhunuar, një mami. Nuk ishte traumatike, më pëlqeu shumë, por që vetëm më shkatërroi sepse bënte xhiro aq shumë sa më copëtoi fare. Unë isha 16 vjeç.
Më pas, i pyetur me insistim nga gazetari Mustafa Nano ai ka treguar më shumë detaje këtë përvojë të parë në jetën e tij.
“Tek Zogu i Zi isha i ftuar në një dasëm me familjen. Një zonjë aty më tërhoqi vëmendjen dhe më çoi tek shkolla e partisë që ishtë përballë. Në një moment aty u gjeta në bar, e mbaj mend sipër meje ajo ishte e eksituar. Nuk kam pasur trauma, por kjo nuk përjashton që është përdhunim”, u shpreh artisti.