Video/ Partizani dominon ndaj Flamurtarit, Mensah bën diferencën në të parën

Po luhet në “Selman Stërmasi” supersfida e javës së katërt të Kategorisë Superiore mes Partizanit dhe Flamurtarit.

Momentalisht është mbyllur pjesa e parë, me 45 minutëshin që pa fitues vendasit e Partizanit. “Demat e kuq” dominuan totalisht ndaj miqve, dhe në minutën e 21-të kaloi në avantazh. Ishte sulmuesi Mensah i cili shfrytëzoi në maksimum një asist të Bardhit dhe me parabël mposhti Koliçin.

Goli i Mensah on Vidnews.