Hidhet nga kati i shtatë dhe ndërron jetë 68-vjeçari në Vlorë

Një person është vetëhedhur nga kati i shtatë i një pallati në Vlorë, duke gjetur vdekjen,

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “28 Nëntori”, ku poshtë një pallati është gjetur i pajetë L. M., 68 vjeç.

Komisariati i Policisë Vlorë

Më datë 20. 09. 2018, në orën 05:37, në lagjen “28 Nëntori” në rrugën poshtë një pallati është gjetur i pajetë shtetasi L. M., 68 vjeç.

Nga veprimet hetimore dhe deklarimet e familjareve dyshohet se viktima mund të jetë hedhur nga ballkoni i banesës së tij, kati i 7-të pallat, në kushte depresive, pasi kurohej nga depresioni.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.