FOTO/ Pas dhimbjeve që kaloi, këngëtarja e famshme rikthehet me një falenderim për…

Dhimbja akoma vazhdon ta mbajë të pushtuar zemrën e saj pas humbjes së të dashurit, reperit Mac Miller në moshën 26-vjeçare, ndërsa së fundmi Ariana Grande ka vendosur të falenderojë të gjithë fansat e saj me një postim në Instagram.

Më shumë se 1 miliardë fansa që ndjekin videot e saj të albumit të fundit që ka publikuar në Spotify dhe këtë e ka treguar vetë këngëtarja në foton që ka postuar duke i falënderuar të gjithë ata që e kanë suportuar.

Image