Carmen Electra zhvishet, ish ylli i Baywatch pozon në Instagram

Pas Lady Gaga edhe Carmen Electra pozon plotësisht nudo për objektivin e Eli Russel Linnetz, fotografit të preferuar të Kanye West dhe Kim Kardashian.

Bukuroshja ish roja e Baywatch, 46 vjeç, tregon format perfekte dhe seksi.

Vitin e kaluar duke prezantuar koleksionin e ri të të brendshmeve kishte inkurajuar fanset e saj që të donin trupin e tyre: ’Mendoj që çdo grua ka pjesë të trupit të saj për të cilat ndjehet krenare dhe të tjera me të cilat nuk ndjehet rehat…

Duhet të njohim dhe të kuptojmë si t’i tregohemi të tjerëve… ka thënë Electa e cila ka zgjedhur ta bëjë pa veshje promocionin e saj.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri