I troket në derë e keqja, Zonja Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

“Dielli përballë me asteroidin Astea nna tregon se si duhet te kalisim durimin dhe kembenguljen me qellim qe te arrijme qellimet tona.

Analiza dhe menyra Metodike do jene nje force levizese. Astrea nga simbolikat e Mitologjise perfaqeson drejtesine. Do tregojë mashtrimin pseudot utopine dhe atmosferen e mjegullt qe shkaktojne qellimisht disa njerez per te mbuluar qellimet e verteta te tyre”, njofton Meri.

Dashi

Mund te behet shume enderrimtar dhe utopik apo pseudo hero per te perfituar ne çeshtje pune dhe perditshmerie

Demi

Do kete kujdes ne shoqeri apo ne jeten sociale pasi mund te futet ne rruge pa krye apo te ndryshoj gabimisht destinacion

Binjaket

Do perdorin menyra manipuluese per te arritur nje pozicion ne pune apo per te fituar terren ne lidhje me jeten personale

Gaforrja

Mund te shkaktoj deshmi te rreme vetem e vetem te mos mbaj pergjegjesi per veprimet e bera apo per te arritur nje qellim qe lidhet me ligjin

Luani

Nuk duhet te qaj fatin e vet ne nje moment ku ndjenjat i ka te paqarta dhe nuk duhet te bej levizje ekonomike pasi do rrezikoj shume

Virgjeresha

Duhet te kete parasysh, qe perballe vetes mund te kete nje enderr, e cila para se te behet realitet rezulton nje utopi

Peshorja

Ne jeten e perditshme do kuptoj pse nje pune nuk ecen dhe nuk ndjehet ne forme Dikush i shkaterron ne fshehtesi ate qe ka ndertuar

Akrepi

Mund te jete manipulues e joshes ne dashuri por ngelet nje enderrimtar dhe kjo mund te jete pika e dobet pasi nuk ka rendesi cfarre je por çfarre bene

Shigjetari

Te ndertosh nje bote te bukur per vete nuk do te thote se je jashte realitetit Mjafton ne boten tuaj mos lejoni te futen keqdashes

Bricjapi

Perrallat qe do tregoni sot mund tu pelqejne edhe te rriturve dhe mund ti fusin ne nje bote me te bukur Por kujdes se rolet mund te ndryshojne papritur

Ujori

Nuk ka yll ne qiell qe juve nuk ju intereson ne koncept Sado larg ju mendoni se nje dite do ti perkisni nje bote me te madhe

Peshqit

Nese dikush ju tregon te drejten dhe arsyen ne diten e sotme ju nuk do ti jepni te drejte sepse pikerisht keni vepruar sipas ndjenjave dhe instiktit.