“Çmenden” femrat pas gjoksit të Fjolla Morinës

Fjolla Morina është këngëtarja shqiptare që njihet për natyrën e saj energjike dhe të cmendur.

Këtë herë nuk ka tërhequr vëmendje me një klip muzikor, por me një fotografi të publikuar në Instagram.

Një pozë seksi ku në fokus është gjoksi i saj, i kapur nga një femër.

Fjolla ka treguar se linjat e saj trupore janë të pëlqyera edhe nga femrat, jo vetëm nga meshkujt. Postimin e ka shoqëruar me shkrimin: “Kuku qyqja”, ku duket sikur është habitur nga veprimi i shoqes.