PD nxjerr videon kur Fatmir Metaj kërcënon deputetin e PD

Kreu i IKMT-së, Fatmir Meta, kërcënoi gjatë ditës së sotme, deputetin e PD-së, Agron Shehaj, pasi ky i fundit shkoi në Jalë për të mbrojtur të drejtat e qytetarëve, të cilëve po u prisheshin bizneset pa asnjë lajmërim.

Më poshtë do të shihni dhe momentin se si Meta kërcënon deputetin Shehaj.