Luana shkon në zyrë… si “bose”!

Kjo verë për moderatoren Luana Vjollca ka qenë një ndër më aktivet si me koncertet, klipet ashtu edhe me sezonin e ri televiziv.

Mëngjesin e sotëm ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku e shohim të veshur mjaft bukur dhe gati për të shkuar në zyrë për sezonin e ri:

“Bosi I vogël po shkon në zyrë. Gati për sezonin e ri televiziv,”-shkruan Luana krahas fotos ku duket më në formë se kurrë.

Moderatorja ende nuk ka zbuluar detaje nga formati i saj i cili do të jetë sërish në ekranin e Top Channel.