FOTO/ Nihani habit fansat me pamjen e saj

Neslihan Atagul, ose siç njihet ndryshe si Nihan nga seriali i njohur ‘Dashuri e pafund ‘, është një figurë e dashur jo vetëm për publikun turk por dhe atë shqiptarë.

Ajo menjëherë ka rrëmbyer zemrat e teleshikuesve me ëmbëlsinë dhe mënyrën origjinale të aktrimit.

Në llogarinë e saj në Instagram shohim shpeshherë që Neslihan poston foto pa makiazh.

ImageKomentet e fansave janë të ndryshme, ku disa e komplimentojnë për pamjen, ndërsa disa të tjerë jo, duke i shkruar ‘ dukesh si e sëmurë’.

Sidoqoftë Neslihan nuk kompleksohet aspak për tu shfaqur pa asnjë grimcë make- up në rrjete sociale.Image