Jona Spahiu tregon problemet që po kalon në shtatzani

Moderatorja Jona Spahiu po shijon ditët e fundit të shtatzanisë.

Gjatë kësaj kohe në pritje të ëmblë, Jona nuk i ka kursyer fotot me barkun e rrumbullakosur dhe kështu ka vepruar edhe sot duke i mahnitur ndjekësit më këtë imazh ku shfaqet e veshur më një fustan të ngushtë që i tregon qartë barkun në muajin e 8 të shtatzanisë.

Moderatorja shkruan: ‘Shtatzania nuk është vëtëm të veshësh fustane, më besoni! Të shkosh në tualet apo jo, të vjella, fryerje, urth, pagjumësi, dhimbje shpine. Oh po shtatzënia është e mrekullueshme’.