Ish e dashura e Panuccit në super formë, mahnit fansat në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Në Itali, Rossaria Cannavaron e njohin si ish-të dashurën e Antonio Cassanos, por edhe të trajnerit të Kombëtares Shqiptare Cristian Panucci. Gjithmonë i kanë pëlqyer lidhjet me futbollistët, por në fund u martua me një biznesmen.

Është një nga femrat më tërheqëse përtej Adriatikut dhe vazhdon të ketë të njëjtin shkëlqim, si dikur. Fotot e postuara prej saj në rrjetet sociale tregojnë se ka mësuar shumë nga sportistët për të mbajtur trupin në formë.