Ronaldo shijon pushimet në jahtin luksoz me të dashurën spanjolle (FOTO LAJM)

Cristiano Ronaldo duket se po e shijon së tepërmi perdiudhën e pushimit që ka nga ndeshjet e kombëtareve për të gjetur buzëqeshjen e munguar në tre ndeshjet e para në Seria A me Juventusin. Ylli portugez e ka pasur të dielën e lirë për të shijuar një ditë relaksi me familjen e tij në një jaht luksoz në Sant Tropez.

Cr7 ishte i shoqëruar nga bukuroshja Georgina Rodriguez, e cila dukej në një formë të shkëlqyer me bikini me ngjyrë të kuq. Ata kanë marrë rreze, por dhe kanë ushtruar edhe sportet e ujit me jet skin. Teksa në fushë gjërat nuk po shkojnë shumë mirë për Ronaldon, jashtë saj, ai po forcon gjithmonë e më shumë lidhjet me spanjollen. /Koha Jonë/