Jennifer Garner në kishë me nënën e Ben Affleck

Brentwood, CA - Jennifer Garner heads to church with her family and Ben Affleck's mom Christopher Anne Boldt while Ben is in rehab. The group looks casual and happy as they head inside. Pictured: Christopher Anne Boldt BACKGRID USA 9 SEPTEMBER 2018 BYLINE MUST READ: Stoianov / BACKGRID USA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com UK: +44 208 344 2007 / uksales@backgrid.com *UK Clients - Pictures Containing Children Please Pixelate Face Prior To Publication*

Jennifer Garner bëri pak pushim nga turneu promovues i filmit të saj më të ri ‘Peppermint’ për të kaluar të dielën me fëmijët dhe ish-vjehrrën e saj.

46-vjeçarja u filmua mëngjesin e së dielës në Los Angelos duke shkuar në kishë me familjen e saj ndërsa ish-bashkëshorti Ben përfundoi trajtimin në një qendër rehabilitimi.

Nëna e Affleck, Christine, u bashkua me ish-nusen e saj dhe tre nipërit e saj për në shërbesën fetare.

Jen dukej shumë e qeshur dhe e lumtur.

Ajo zgjodhi një veshje të thjeshtë. Aktorja mbante veshur një triko të bardhë dhe fund të zi ndërsa flokët i kishte të lagura dhe dukej sikur sapo kishte dalë nga dushi.

Jennifer shoqërohej nga fëmijët e saj Violet, 12  vjeç, Samuel, 6 dhe Seraphina, 9 vjeç.