Ilir Meta foto me Gianni De Biasi dhe Lorik Cana pas fitores ndaj Izraelit

Ilir Meta ka postuar dy foto në facebook pas ndeshjes mes Shqipërisë dhe Izraelit, ku ne fituam 1-0. Në foto është edhe kapiteni legjendar i Shqipërisë Lorik Cana (foto2). Meta shkruan: Një nisje e mbarë e kuqezinjve! Urime!