Vlorë, palma rrëzohet mbi makinën (Foto-Video)

Një palmë është rrëzuar në bulevardin Vlorë-Skelë.

Palma ka rënë sipër një makine, duke e dëmtuar.

Makina ka qenë e parkuar dhe nga incidenti nuk ka pasur persona të lënduar.

/Ora News.