VIDEO/ Insigne e bën për “ujë të ftohtë”, Balotelli-t për pak sa nuk i pushon zemra

Lorenzo Insigne ka hyrë në borxh të madh ndaj Mario Balotelli-t pas trembjes që i ka bërë këtij të fundit në dhomën e hotelit ku po qëndron e grumbulluar kombëtarja italiane.

Futbollisti i Napolit, siç tregohet nga video e shpërndarë në rrjetet sociale, është fshehur në perden e dhomës së hotelit teksa përgatitet për ardhjen e ‘super-marios’.

Futbollisti i Nice-s, i cili ka fituar një vend në kombëtare pas emërimit të Mancini-t si trajner, ka hyrë në dhomë dhe është drejtuar drejt shtratit, aty ku është shfaqur nga hiçi Insigne i cili e ka bërë për “ujë të ftohtë”.

Reagimi i Balotelli-t është shumë interesant teksa me siguri i janë shtuar ndjeshëm rrahjet e zemrës. Edhe telefoni ishte me fat që nuk përfundoi në dysheme. duke njohur tipin e ‘super-marios’ nuk do të vonojë ‘hakmarrja’ ndaj shtatshkurtrit, por fillimisht duhet të presim.