Vdekje tragjike në Greqi, shqiptarin e merr zvarrë treni

Një shqiptar 30-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në Greqi, pasi u tërhoq zvarrë nga një tren mallrash.

Mediat greke bëjnë me dije se shqiptari, emri i teë cilit ende nuk është bëre i ditur, dyshohet se kishte hyrë ilegalisht në Greqi, dhe po pushonte në binarët e hekurudhës, kur papritmas u mor përpara nga një tren mallrash.