Tifozi kopjon Ronaldon në festimin e golit, por e pëson keq (VIDEO)

Në rrjetet sociale së fundmi qarkullon një video e një tifozi i cili mundohet që të imitojë Cristiano Ronaldon në mënyrën e festimit të golave. Ylli portugez është bërë shumë i famshëm me formën mjaft interesante që zgjedh që t’u gëzohet golave të shënuar

Pasi shënoi golin dhe filloi të festonte si Ronaldo, ai rrëshqet dhe bie me fytyrë në tokë. Kaq ka mjaftuar që videoja të bëhet hit në rrjetet sociale.