Ja si shfaqën në tapetin e kuq të GQ Awards Dua Lipa dhe Rita Ora

Dy këngëtaret me origjinë shqiptare Dua Lipa dhe Rita Ora janë shafqur në tapetin e kuq të GQ Men of the Year Awards 2018.

Vajzat mbërritën në eventin e mbajtur në Tate Modern të mërkurën (5 shtator) në Londër, Angli.

Dua mbante veshur një fustan leopardi të shkurtër ndërsa Rita Ora një fustan të zi transparent. Por kush është veshur më bukur nga dy bukuroshet shqiptare.