Sinan Hoxha feston ditëlindjen, bashkëshortja e shoqëron urimin me foto romantike

Një ndër këngëtarët më në zë të muzikësh shqiptare, Sinan Hoxha feston ditëlindjen.

Bashkëshortja e tij ka zgjedhur një urim për të në rrjetet sociale, ku e shoqëron me një foto nga dasma.

“Gëzuar ditëlindjen jetë”, shkruan Andrra Destani krahas një fotoje nga ceremonia e tyre e dasmës.

Sinani dhe Andra pak kohë më parë kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

Ata janë edhe prindër të një djali, që quhet Ansi. Sinani feston sot ditëlindjen e 43-të.