Rama takon Shpend Ahmetin: Këmbyem opinione për punët andej e këtej bjeshkëve (Foto)

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim në zyrën e tij në kryeministri, me kryetarin e komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti.

Në takimin e zhvilluar në Kryeministri ka marrë pjesë edhe ish-kryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri, Aida Dërguti, dhe deputetja socialiste, Elisa Spiropali.

Rama shkruan se në takim janë shkëmbyer opinione për ecurinë e punëve “andej e këtej bjeshkëve”.

Foto e postuar nga Rama në Instagram