Policia me dorë të fortë në Shkodër, arrestime

Policia nisi të mërkurën një aksion të gjerë në Shkodër për zbulimin e grupeve kriminale që dyshohet se kanë gisht në ngjarjet e rënda të muajve të fundit në këtë qytet.Mësohet se mbrëmjen e së mërkurës janë arrestuar 4 persona.

Vijojnë kontrollet e policisë në lagjet Kiras dhe Dobraç.