Modelja “shpërthen” plazhin e Tajlandës me format gjigante

Modelja Katie Price mungoi në ditën e parë të shkollës së vajzës, por nuk mungoi në faqet rozë. Ajo ka disa javë që shijon pushimet dhe është filmuar topless në plazhin e Tajlandës.

Ajo ka qëndruar për disa momente në ujë dhe dukej sikur ishte në pritje të një fotografi. Gjoksi i Katie Price komentohet shpesh herë vetëm për shkak të përmasave të mëdha. Ish-bashkëshorti i saj Kieran Hayler e telefonoi disa herë që të shkonte pranë fëmijëve, por Katie duket se nuk i ka dhënë aspak rëndësi.

Ndërkohë Katie po bënte disa pushime pasi ish-i dashuri Kris Boyson e la. Nuk dihet nëse këto kohë ka filluar romancën me ndonjë mashkull tjetër.