FOTO/ Njihuni me dashurinë e vjetër të Ledri Vulës

Padyshim që është një prej reperëve më të njohur dhe të dashur shqiptarë.

Ledri Vulën jemi mësuar t’a shohim në studio e në skenë duke sjellë hit pas hiti me të cilat këndojmë e kërcejmë pareshtur të gjithë.

E megjithatë Ledri na ka zbuluar se ka dhe një dashuri tjetër veç muzikës, basketbollin.

Reperi ka postuar një foto në Instagram ku ka treguar se i është kthyer basketbollit, sport që të cilin ai pëlqen që nga fëmijëria.

Image