Demi Rose nuk di të ndalet, foto të “nxehta” në Ibiza

Ajo shpesh herë përshëndet 7.4 milionë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me foto mjaft provokuese. 

Dhe, Demi Rose ka treguar se pse është kaq e popullarizuar, teksa ka realizuar një set të ri fotografik, në Ibiza. 

E veshur me bikini të kaltër 23-vjeçarja tregoi format e saj bombastike.