Demi Rose nuk ndalet! E vendosur “të nxjerrë në pension” Kim Kardashian

Bukuroshja britanike, Demi Rose nuk ka ndërmend të ndalet. Ajo kërkon të marrë vëmendje në cdo moment me veshjet seksi dhe format e mira trupore që ka.

Këtë herë, 23-vjecarja ka pozuar në Ibiza duke sjellë disa pamje tepër sensuale për ndjekësit e saj. E veshur me bikini ngjyrë blu, duken qartë të pasmet bombastike, tepër të preferuara nga meshkujt.

Edhe pak, Demi do mbizotërojë rrjetet sociale duke ‘nxjerrë në pension’ Kim Kardashian.