Nëna e Rita Orës shumë seksi

Nëna e Rita Orës është një zonjë shumë moderne dhe me një fizik të mrekullueshëm.

Vera nuk ndalon asnjëherë duke publikuar foto ku shihet me shumë stil dhe në formë mahnitëse.

Ndërsa këtë herë Rita është ajo që ka postuar një fotografi të saj me nënën dhe ndjekësit e saj në Instagram janë mahnitur se sa e re dhe në formë është nëna e saj.

Vera është një doktoreshë psikiatre e cila ushtron profesionin e saj në Londër dhe shumë shpesh poston këshilla se si të jetojmë më shëndetshëm mendërisht./gazetaexpress