“Sy me sy”, e diela e Presidentit Ilir Meta (FOTO LAJM)

Pas një ngjitje në majën më të lartë të Alpeve shqiptare, Jezercë, në lartësinë 2696 metra mbi nivelin e detit, Ilir Meta ka preferuar bregdetin këtë të dielë. Dhe pikërisht në Qeparo.

Këtë e ka treguar vetë Kreu i Shtetit, teksa ka postuar një foto në Instagram, aty ku shihet me bashkëshorten, Monika Kryemadhi. ”Përshëndetje nga Qeparoja”, janë fjalët e përzgjedhura nga Meta për foton. Në të vertetë foto mund të kishte edhe diçiturën “Sy me sy”.

View this post on Instagram

Përshëndetje nga Qeparo!

A post shared by Ilir Meta (@ilirmeta.faqjazyrtare) on