Flet gazetarja Klodiana Lala: Po pres të flasin institucionet

Breshëri plumbash janë derdhur në shtëpinë e babait të saj, ku ndodheshin dhe dy vajzat e mitura të gazetares.

Ngjarja, e cila ka ndodhur rreth orës 03.00 të mëngjesit të sotëm është mbajtur e fshehtë për 12 orë dhe nuk është raportuar nga Policia.

Gjithashtu ka informacione se Policia po përpiqet ta manipulojë çështjën. Gazetarja Lala e cila ka konfimuar ngjarjen per koleget, por që nuk do të flasë për mediat.

“Sulmi është i vërtetë, nuk dua të flas për mediat, por pres ta zbardhin institucionet”,- ka thënë Lala.