Ylli i pornos zbulon: Donald Trump zgjat 2 minuta në seks

Pornostarja Stormy Daniels që u përfol se ka pasur një lidhje dashurie me presidentin Donald Trump ka folur më shumë për atë histori.

Ajo është në kopertinën e revistës Vogue për muajin tetor ku ka treguar si avokati Cohen e pagoi me 130 mijë dollarë për t’ia ‘mbyllur gojën’.

Stormy dhe Trump u takuan në një turn golfi në hotelin Lake Tahoe, ku patën edhe marrëdhënie seksuale.

Pornostarja zbuloi se presidenti i Amerikës mund të zgjasë vetëm dy minuta në seks.

Stormy pozoi për Vogue e veshur me një fustan blu që kushton rreth 4 mijë dollarë.

Image